(0442) 235 63 42
0533 357 63 42
servis@eren-teknik.com

Hakkımızda

2002 yılında girdigimiz bu sektöre Eren-Teknik adı altında kurulmuş olup 2007 yılında aile şirketi olmanın verdiği dinamikliği profesyonel yönetim kadrosu ve anlayışı ile birleştiren firma, geçmişten gelen birikim ve deneyimini geleceğe taşıma misyonu ile sürdürülmektedir. Yurt içinde yüksek nitelikli bir çok işe imzasını atan ekibi ile gelişen dünyamızda Elektrik-Elektronik Tesisat Taahhüt işlerinde hizmetleri ile ekonomik çözümler getirmiş,idari ve teknik şartnamelere uygun kalarak etik değerlerden taviz vermeden kaliteyi,güvenilirliği ve saygınlığı kabul gören,tecrübesi ile kusursuz teknik servisi hedeflemiş dinamik bir yetkili servis firmasıdır.

Şirketimiz İSO 9001:2008 kalite yönetim sistemi ve OHSAS 18001:2007 iş sağlığı ve yönetim sistemi belgelerine sahiptir. Kurumsallaşma sürecimizin bir parçası olarak İSO 9001:2008 standardına uygun olarak yürüttüğümüz çalışmalarla müşterilerimizin isteklerine,mevcut altyapı ve tecrübemizle daha hızlı,eksiksiz,güvenilir cevap verebilmekteyiz. OHSAS 18001:2007 standardına uygun olarak çevreye İSG risklerine verilen zararın asgari düzeyde olmasını temin etmek ayrıca işçi sağlığını ve güvenliğini en üst düzeyde temin etmek için gerekli her türlü imkanı alt yapıyı belirlemekte ve sağlamaktadır. Çoğunluğu Otel, Hastane, AVM, Showroom, Mağaza, Villa gibi teknik fonksiyonları fazla yapıları tamamlamış ve Montaj İşlerini tamamlamaya devam etmektedir.

Misyon

Misyonumuzu, müşterilerimizin başarılarına artı değer sağlamak olarak özetleyebiliriz. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde dürüstlük başta olmak üzere etik değerlerden taviz vermeden idari ve teknik şartnamelere uygun olarak kaliteyi,güvenilirliği ve saygınlığı kabul gören örnek bir şirket olarak faaliyetlerimize devam etmek. Müşteri memnuniyeti esas odaklı, tecrübeli teknik kadrosu ile kaliteli ve projeye uygun çözümler üreterek ekonomik hizmetler sunmak, birincil misyonumuzdur.

Vizyon

Vizyonumuzu müşterilerimizin başarılarına artı değer katmak olarak özetleyebiliriz. Değişen müşteri beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebilmek için sürekli iyileştirme faaliyetlerini etkin olarak sürdürmek. Kaliteli ve optimum maliyetli hizmet sunmak amacıyla dinamik ve uzman kadromuzun kalitelerini yükseltmelerini sağlamak. Kaynaklarımızı en etkin ve verimli şekilde kullanmak. Performansımızı ve rekabet gücümüzü en yüksek düzeye çıkararak sorumluluk sahibi sektöre pozitif katkı sağlayan bir şirket olarak hizmet vermekteyiz.

Kurumsal Elemanlar

Şirket Sahibi: Hummet Çelik

Elektirik Mühendisi: Abdurrahman İşler

Teknikerler:
Orhan Kara
Faruk Turgut
Adem Bayoğlu
Oktay Zor
Murat Çelik
Sefa Yegen
Süleyman Eminer
Ömer İşler